Projekto ekspertų susitikimas Lenkijoje

2021, 6 spalio | Naujienos

Rugsėjo 30 d. ir spalio 1 d., Alytaus Dzūkijos mokyklai,  įgyvendinant Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projektą „Bendradarbiavimas – terapijos sėkmė“  ekspertų ir tėvų, auginančių neįgaliuosius vaikus komanda vyko į Gižycko miestą. Komandoje dalyvavo ir VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui  Asta Graužinienė.

Ekspertų grupės susitikimo metu buvo pristatytas „Bendras vaikų ir jaunimo socialinės įtrauktiems sistemos modelis“. Projekto vadovai pristatė informacinį lankstinuką tėvams, auginantiems vaikus su negalia.

Savo veiklą pristatė Profesinės ir socialinės reabilitacijos Profesinės veiklos skyrius, kuriame lankėsi specialistų komanda.

Antrą dieną buvo lankytasi Mokinių, turinčių specialiojo ugdymo pažymėjimus, vidurinės bendrojo lavinimo vidurinėje mokykloje. Darbą su šiais mokiniais pristatė mokytojų padėjėjos.

Antrą dieną buvo išvyka į Mokinių, turinčių specialiojo ugdymo pažymėjimus, 3-iąją pradinio ugdymo mokyklą. Šią įstaigą pristatė mokyklos direktorė.

Projekto veiklos vyksta ekstremalios situacijos  laikotarpiu, tačiau projekto dalyviai iš Gižycko ir Alytaus miestų sėkmingai įvykdė  numatytas projekto veiklas.