Privatumo politika

Bendra informacija

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras gerbia savo darbuotojų ir socialinių paslaugų gavėjų privatumą, todėl garantuojame, kad įstaigai Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš kreipdamiesi į įstaigą, perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios įstaigos teikiamomis socialinėmis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama informacija

Visi mūsų socialinių paslaugų gavėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume Jums teikti socialines paslaugas.

Mes neperduodame paslaugų gavėjų sąrašų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų gaunama paslauga. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti Jums kokybiškas socialines paslaugas, jas palaikyti, susisiekti su Jumis dėl iškilusių klausimų, teikiant paslaugas  ir pan.

Visa asmeninė paslaugų gavėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Paslaugų gavėjas, pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras“ – socialinių paslaugų įstaiga, stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Visi Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Įrašų archyvas