Vaikų dienos centro išvyka į Klaipėdą

2019, 3 liepos | Naujienos

2019 birželio 25-27 dienomis vaikų dienos centras buvo išvykęs į Klaipėdą. Nors laukė ilgas kelias, tačiau kelionė visai neprailgo… Kas miegojo, kas žaidė, kas tiesiog dairėsi pro langą ir stebėjo tolumoje pralekiančius vaizdus. Kelyje į Klaipėdą įamžinome aukščiausioje automagistralės vietoje.

Na, o atvykus, pirmiausia apsilankėme Klaipėdos Vaikų laisvalaikio centro klube „Žuvėdra“, kuriame susipažinome su ten vykstančiomis veiklomis ir užsiėmimais.

Vėliau, įsikūrus viešbutyje „Dangė“, keliavome prie jūros, kur laikas ištirpo akimirksniu. Maudėmės, deginomės, žaidėme įvairius žaidimus ir tiesiog mėgavomės puikiu oru.

Kitą dieną keliavome į delfinariumą, kuriame stebėjome nuostabųjį delfinų pasirodymą. Po pasirodymo įspūdžių liko begalė… Taip pat nepamiršome nusifotografuoti prie paminklo „Albatrosas“, kuris yra skirtas žuvusiems jūrininkams ir nuskendusiems laivams.

Na, o paskutiniąją išvykos dieną apsilankėme Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, kuriame dalyvavome edukacijoje „Gintaro kelias“ bei apžiūrėjome jame esančias ekspozicijas.

Nuostabus laikas, įspūdžiai ir prisiminimai vaikų atmintyje liks dar ilgai!