Alytaus socialinių paslaugų centre dvi šventės

2019, kovo 8 | Naujienos, Renginiai

Rytas prasidėjo gėlėmis ir Neįgaliųjų dienos centro lankytojų kapelos (vadovas St.Mikalonis) koncertu visoms moterims. Buvo saldžių siurprizų, netikėtumų ir gražių komplimentų. Įstaigos moterys gavo tikrai daug dėmesio.

Graži pavasario šventė toliau tęsėsi Neįgaliųjų dienos centre ir buvo skirta šio centro lankytojoms. Visi lankytojai, kartu su darbuotojomis, prigamino tiek gražių gėlyčių, kad jų užteko ne tik Kovo 8-ąjai, bet ir Kovo 11-osios šventei. Buvo renkama centro šauniausia centro mergaitė. Visos merginos gavo gėlių ir saldžių dovanų.

„Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena yra švenčiama kovo 11 d. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė (Vikipedija)“.

Mūsų įstaigoje ši šventė vadinosi „Žydinti Lietuva“ ir atrodė taip: užimtumo specialistė Rasa papasakojo apie kiekvienam lietuviui svarbią šventę. Šventės simboliai: vaza, simbolizuojanti buvusią priespaudą ir kaip mes išsivadavome, išstypome kaip daigelis, o vėliau ir pražydome.  Diena baigėsi filmo apie Kovo 11-ąją žiūrėjimu.

Ačiū visiems įstaigos darbuotojams, kurie prisidėjo prie šventės rengimo, o direktorei Eglei už nuoširdų žodį visoms moterims.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija