Vaikų dienos socialinė priežiūra

2024, 14 kovo | Naujienos

Alytaus miesto socialinių paslaugų centre veikia vaikų dienos centras „Vaikystės vaivorykštė“.

Centre teikiamos vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos vaikams ir jų šeimoms, siekiant ugdyti vaiko ir jo šeimos narių socialinius bei gyvenimo įgūdžius. Rodyti vaikams ir jų šeimų nariams pozityvaus vaikų ugdymo pavyzdį, ginti vaiko teises.

„Vaikystės vaivorykštė“ – tai centras, kuriame noriai renkasi 6-18 metų vaikai kiekvieną darbo dieną. Paslauga teikiama nemokamai, visus metus, įskaitant ir ugdymo proceso bei vaikų vasaros atostogų laikotarpiu.

Vaikų dienos centre dienos socialinės priežiūros paslaugas užtikrina darbuotojų komanda – socialinis darbuotojas, individualios priežiūros darbuotojai, kiti įstaigos darbuotojai pagal poreikį.

Centre yra užtikrinama vaikų dienos socialinė priežiūra, suteikiama pagalba atliekant namų darbus, organizuojamas laisvalaikis, išvykos, edukacijos, vykdomos prevencinės veiklos su kitais specialistais ir socialiniais partneriais.

Kokybiška priežiūra ir ugdymas pagerina vaikų emocinį, pažintinį ir socialinį vystymąsi, skatinamas vaikų kūrybiškumas ir smalsumas.

Įvairios veiklos ir užsiėmimai vaikams padeda įgyti naujų įgūdžių, lavina jų gebėjimus ir leidžia jiems prasmingai leisti laiką su bendraamžiais, prisideda prie vaikų kultūrinio akiračio plėtimo, turiningai ir smagiai praleisto laisvalaikio.

Šios paslaugos būtinumas yra nuolat didėjantis. Paslauga padeda užtikrinti sėkmingą vaiko vystymąsi, šeimos ir darbo derinimą.

Kviečiame kreiptis dėl vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugų nurodytais kontaktais:

Alytaus miesto socialinių paslaugų centras

Naujoji g. 64, Alytus II korpusas

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val.

Tel. nr. +370 616 98153

El. paštu: info@aspc.lt