Savanoriškos veiklos galimybės jaunuoliams

2024, 24 gegužės | Naujienos

Viešoji įstaiga Alytaus miesto socialinių paslaugų centras yra akredituota kaip Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) savanorius priimanti organizacija (PO).

JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje (toliau – PO) (statusą galite pasitikrinti priimančių organizacijų duomenų bazėje), kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

Alytaus miesto socialinių paslaugų centre suteikiame jaunuoliams galimybę savanorišką veiklą atlikti vaikų dienos centre „Vaikystės vaivorykštė“, kartu su specialistais užtikrinant 6-18 metų vaikų dienos socialinę priežiūrą.

Siekiame motyvuoti jaunuolius dalyvauti savanoriškoje veikloje, pabrėžti šios veiklos galimybes ir naudas.

Mūsų įstaigoje jaunimas gali dalyvauti ir organizuoti įvairias meno ar sporto veiklas, kartu su vaikais užsiimti su vaikais, padėti jiems atlikti namų darbų užduotis.

Savanoriška veikla siekiame padėti jaunimui įgyti svarbių įgūdžių, tokių kaip komunikacija, lyderystė, bendradarbiavimas ir problemų sprendimas. O tai gali būti naudinga jų ateities karjerai ir asmeniniam augimui.

Kviečiame jaunuolius dalyvauti savanoriškoje veikloje mūsų Centre.

Jeigu turite klausimų, susiekite nurodytais kontaktais:

Vaida Čyžiūtė-Tatulienė

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui (savanorių kuratorė)

Tel. nr. +370 605 15227

El. p. v.cyziute-tatuliene@aspc.lt