Paramos šeimai padalinio darbuotojų dalyvavimas šeimų šventėje ,,Alytus -viena šeima“ nešė prasmingą žinutę Alytaus miesto šeimoms

2024, 6 gegužės | Naujienos

Saulėtą ir vasariškai šiltą gegužės 4 dieną VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Paramos šeimai padalinio darbuotojai dalyvavo gražioje ir prasmingoje šeimų šventėje.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorė Eglė Teresevičienė ir Paramos šeimai padalinio vedėja socialinėms paslaugoms Jurgita Gurskienė dalyvavo šventės metu organizuotoje diskusijoje tema ,,Paslaugos vaikams ir šeimoms Alytaus mieste“, kurioje dalyviams pavyko išgryninti aktualiausius šeimoms klausimus, analizuoti paslaugų šeimoms Alytaus mieste kokybę, kiekybę, prieinamumą. Prie diskusijos stalo prisijungė miestelėnai, paslaugas teikiančių institucijų atstovai, savivaldybės specialistai. Didelis dėmesys buvo skirtas jaunųjų alytiškių išsakytoms nuomonėms ir aktualijoms.

Tarsi bites prie medaus, šventės metu dalyvius viliojo atvejo vadybininkės, Editos Švetkauskienės,  figūrinių vaško žvakių liejimo edukacija. Jos metu buvo galima patiems pasigaminti natūraliu vašku kvepiančią figūrinę žvakelę, o kol šeimos  buvo įsitrauksios į gamybos procesą, socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Liveta Benedikaitė ir Brigita Čižauskaitė papasakojo apie Paramos šeimai padalinio veiklą, teikiamas paslaugas. Šventėms svečiams buvo  platinama dalomoji medžiaga apie paslaugas sunkumus patiriančiai šeimai. Pristatyta, kokia pagalba gali būti teikiama šeimai ir kur jos kreiptis prireikus. Taip pat šeimų šventės dalyvius džiugino šilti darbuotojų palinkėjimai:  „Geriausia vieta, kur vaikas išmoktų meilės ir maldos, yra mylinti šeima“.

Didžiausias laimė tikėti, kad Paramos šeimai padalinio darbuotojų rankomis pagamintų  drugelių linkėjimai šeimai, įskrido į šventės dalyvių širdis, o miela figūrinė vaško žvakelė namuose primins, kad esame šalia vieni kitų ir  iškilus sunkumams galime padėti. Šia veikla buvo siekiama ne tik supažindinti su Paramos šeimai padalinio teikiamomis paslaugomis, tačiau ir tikintis, kad sunkumus patiriančiai šeimai bus drąsiau priimti ir kreiptis pagalbos.