Bendradarbiavimas su Užimtumo tarnyba

2024, 24 gegužės | Naujienos

Teikiant asmeninę pagalbą ar kitas socialines paslaugas labai svarbus bendradarbiavimas su kitas paslaugas teikiančiomis įstaigomis.

Siekiant užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą, svarbu, kad socialinės paslaugos būtų teikiamos efektyviai, veiksmingai ir tenkintų paslaugų gavėjų poreikius.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras glaudžiai bendradarbiauja su Užimtumo tarnybos Alytaus skyriumi. Siekiama kuo didesnės informacijos sklaidos apie asmeninę pagalbą, užimtumo didinimo programose dalyvaujantiems asmenims, turintiems negalią.

Viešosios įstaigos Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorė eglė Teresevičienė ir socialinio darbo organizatorė Vaida Kazlauskienė pristatė asmeninės pagalbos prieinamumą asmenims, kurie naudojasi Užimtumo tarnybos teikiamomis pagalbos įsidarbinant paslaugomis.

Teisę gauti asmeninę pagalbą turi asmenys su negalia, kurių funkcijos, veikla, dalyvumas dėl negalios yra apriboti.

Viena iš prioritetinių grupių – asmenys, kurie dirba arba ieško darbo, naudodamiesi Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teikiamomis pagalbos įsidarbinant paslaugomis.

Susitikimo metu dalyviai turėjo progą užduoti klausimus apie Alytaus miesto socialinių paslaugų centre teikiamas socialines paslaugas, išsakyti savo patiriamus sunkumus, gauti informaciją apie galimas pagalbos priemones ir socialinių paslaugų prieinamumą.

Išsamesnė informacija teikiama nurodytais kontaktais:

Naujoji g. 64, Alytus, II korpusas

Tel. +370 602 51383

El. paštas v.kazlauskiene@aspc.lt

Detali informacija apie asmeninės pagalbos teikimo tvarką paspaudus nuorodą žemiau:

https://rb.gy/5jmq7h