VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre teikiamos akredituotos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugos ir akredituota psichosocialinė pagalba

2022, 13 lapkričio | Naujienos

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre jau beveik metus socialinių paslaugų gavėjams yra yra teikiamos akredituotos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugos.

Paramos šeimai padalinyje dirba 14 socialinių darbuotojų darbui su šeimomis ir individulios priežiūros specialistai, kurie teikia paslaugas šeimoms, siekdami stiprinti jų bendravimo gebėjimus, motyvuojant šeimos tėvus darbiniui užimtumui, biudžeto planavimui, socialinių problemų sprendimui, tarpininkauja jas sprendžiant.

Šią socialinę paslaugą turi galimybę gauti visos sunkumų patiriančios šeimos. Akredituotos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugos yra teikiamos šeimos namuose, taip pat VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre.

Nuo 2021 metų VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre yra teikiama akredituoja psichosocialinė pagalba šeimoms.

Psichosocialinė pagalba yra teikiama individualių ir (ar) grupinių psichologo ir (ar) socialinio darbuotojo konsultacijų metu, VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre veikiančioje tėvų savipagalbos grupėje.

Psichosocialinę pagalbą VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre teikia 2 socialinių paslaugų įstaigų psichologai ir socialiniai darbuotojai. Paslauga teikiama VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre ir šeimos namuose.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu: 8 679 20814

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija