Virtuali paroda-konkursas

2020, 19 lapkričio | Naujienos

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro neįgaliųjų dienos centro lankytojai ruošiasi virtualiai piešinių parodai. Ją organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ kartu su Alytaus jaunimo centru. Virtuali dailės darbų paroda-konkursas „Draugystės spalvos“, skirta Tarptautinei žmonių su negalia dienai.

Parodos dalyviai: neįgalieji ir sveikieji kūrėjai – Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“, jos padalinių ir partnerių (įstaigų, organizacijų) nariai, lankytojai.  Dalyvių amžius neribojamas.

Parodos tikslas – skatinti neįgaliųjų ir sveikųjų kūrėjų saviraišką, tarpusavio supratimą, bendradarbiavimą, supažindinti visuomenę su jų kūrybiniais pasiekimais.

Darbus (ne daugiau kaip 10 darbų) atrinks ir iki 2020 m. lapkričio 27 d. konkursui išsiųs VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro neįgaliųjų dienos centro darbuotojai.

Virtualios parodos-konkurso pradžia gruodžio 3 d. Alytaus jaunimo centro Facebook paskyroje www.facebook.com/AlytausJaunimoCentras.

Alytaus jaunimo centro Facebook paskyroje 2 savaites vyks balsavimas už labiausiai patikusius piešinius ar dabelius, kurio pabaigoje bus išrinkti 10 daugiausiai balsų surinkę darbai. Jų autoriai bus apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Padėkas taip pat gaus ir parodoje-konkurse dalyvaujančios įstaigos, organizacijos.

Kviečiame balsuoti už patikusius darbus.