Vaikų dienos centro stovykla „Siautulinga vasara“

2020, 23 liepos | Naujienos

Štai ir praėjo trys, įspūdžių ir gerų emocijų kupinos dienos Stasio Slavinsko kaimo turizmo sodyboje, kurioje vyko VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro „Vaikystės vaivorykštė“ stovykla „Siautulinga vasara“. Tris dienas ir dvi naktis vaikai leido nuostabaus grožio sodyboje prie ežero, kurioje patyrė daug smagių akimirkų. Tačiau stovykloje vaikai ne vien tik žaidė ir pramogavo: maistą reikėjo pasigaminti patiems, po to susitvarkyti virtuvę, išsiplauti indus, nuvalyti stalą, susitvarkyti savo kambarius ir asmeninius daiktus, tad stovyklos metu buvo ugdomi ir higienos bei socialiniai įgūdžiai.

Pirmąją dieną vaikams sportinę treniruotę surengė VšĮ „Judėkime laisvai“ treneris Vitas Sujeta, po to vyko spalvotų miltelių mūšis, na o po jo, žinoma, sekė maudynės.

Vakare pas vaikus atvyko netikėti svečiai – mokslinė  laboratorija „ant ratų“, kuri pristatė, kaip fantastika pavirsta realybe. Vaikai ne tik stebėjo efektyvius stebuklus, bet ir patys dalyvavo moksliniuose eksperimentuose, kurių metu galėjo pasijusti tikrais mokslininkais! Programą vainikavo šokoladinių ledų gamyba.

Pirmąją dieną užbaigėme audringai: vyko šokių ir karaokė vakaras, kurio metu vaikai galėjo pasijausti tikromis vakaro žvaigždėmis.

Antrąją dieną visi žaidimai ir užduotys nublanko prieš pripučiamą batutą, kuris vaikus džiugino visą dieną! Tačiau ir be batuto buvo daug linksmybių: vyko linksmosios estafetės, įvairūs žaidimai, piešimas ant akmens, maudynės. Dienos kulminacija tapo grupės „Velvet“ atvykimas į stovyklą! Vaikai turėjo progą pabendrauti su grupės nariais, užduoti norimus klausimus, išgirsti naujausią dainą „Mėnuli“ ir be abejo, kartu padainuoti hitu tarp vaikų tapusią dainą „Medžiai melagiai“, kurios žodžius mintinai mokėjo kiekvienas stovyklos dalyvis! Tokią aktyvią ir smagią dieną vaikai užbaigė pop cornais ir filmo peržiūra.

Trečiąją dieną stovyklą užbaigėme lobio paieškomis, nominacijų paskelbimu, prizų dalyba bei maudynėmis, kurioms nesutrukdė net ir atvėsęs oras! Namo vaikai grįžo nors ir pavargę, bet laimingi ir kupini gerų įspūdžių!  

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame Všį „Judėkime laisvai“ treneriui Vitui Sujetai už surengtą treniruotę, grupei „Velvet“ už progą su jumis pabendrauti ir kartu padainuoti, VšĮ „Sprendimų visuma“ edukatorei už surengtą mokslinį eksperimentų šou bei sodybos, kurioje vyko stovykla, savininkui Stasiui Slavinskui už gražų ir malonų vaikučių priėmimą! AČIŪ!