Tarptautiniai Šeimos dienai paminėti renginys ,,Mylinti šeima – laimingas vaikas“

2022, 23 gegužės | Naujienos

Pavasaris – pats nuostabiausias metų laikas, kuomet pabundame iš žiemos tingulio. Atgimusi gamta ragina džiaugtis gyvenimu, siekti naujų troškimų įgyvendinimo, tarsi iš naujo pažvelgiame į mus supančius pačius artimiausius žmones. O arčiausiai kiekvieno iš mūsų – šeima. Kyla natūralus noras padėkoti jai už meilę, supratingumą, pagalbą. Nieko nuostabaus, juk daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, šiltas ir jaukus židinys, prie kurio išklausoma kiekvieno nuomonė, tvyro tarpusavio supratimo atmosfera. Kiekvienoje kultūroje šeima yra patikimiausia solidarumo forma, visuomenės stabilumo centras.

Gegužės 20 d. vaikų dienos centre vyko renginys ,, Mylinti šeima – laimingas vaikas“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti, lankytojai intensyviai ruošėsi šiai šventei, nes norėjo nustebinti ir pradžiuginti savo šeimos narius.

„Šiandieną mes Jus pakvietėme į Šeimos šventę, kurioje kviečiame pabūti kartu, pasidžiaugti smagiomis akimirkomis ir ištarti padėkos žodžius savo brangiems tėveliams“ – šiais žodžiais buvo pasveikinti visi susirinkusieji. Sveikinimo žodį taip pat tarė VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorė Eglė Teresevičienė.

Tą dieną į vaikų dienos centrą atvyko tėvai bei artimieji, mėgavosi lankytojų paruoštu koncertu. Renginyje skambėjo patys gražiausi ir nuoširdžiausi žodžiai tėvams, netrūko dainų. Lankytojai  sukūrė malonią ir jaukią aplinką ne tik savo tėveliams, bet ir darbuotojams,  bei draugams. Šventinį koncertą paįvairino Alytaus miesto jaunimo centro vokalinė studija šypsena su atliekamomis dainomis. Renginį užbaigė lankytojų ir tėvelių, svečių, bendrai atliekama finalinė  daina ,,Mamos suknelė“.