Socialinių darbuotojų dienos šventė

2023, 4 spalio | Naujienos

Alytaus miesto socialinių paslaugų centre š.m. rugsėjo 27 dieną paminėta Lietuvos Socialinių darbuotojų diena. Šia proga surengta keramikos paveikslų paroda, kurią paruošė užimtumo specialistė Rasa Skidzevičienė kartu su Asmenų, turinčių intelekto negalią, dienos užimtumo centro lankytojais.

Ryte atvykę į darbą darbuotojai buvo kviečiami nusifotografuoti prie rudeniškai dekoruoto paveikslo rėmelio. Nestigo  gerų emocijų ir gražių kadrų.

Visa diena buvo kupina sveikinimų ir padėkų. Vaikų dienos centro „Vaikystės vaivorykštė“ lankytojai surengė pasveikinimą-staigmeną su įvairiaspalviais balionais.

Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Žaneta Abromaitienė su vyriausiąja specialiste Egle Sinkevičiene sveikino šventės proga ir dėkojo už glaudų bendradarbiavimą.

Seimo narys Robertas Šarknickas skyrė padėkas ilgametėms darbuotojoms, teikiančioms socialinės globos paslaugas namuose ir dėkojo už didelę širdį žmonėms, už pašaukimą ir pagalbos teikimą sergantiems, negalią turintiems, senyvo amžiaus žmonėms.

Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorė Eglė Teresevičienė kartu su l.e. direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Vaida Čyžiūte-Tatuliene dėkojo visiems socialiniams darbuotojams už jų nuoširdų, atsakingą ir svarbų darbą.

Šventės išvakarėse Alytaus miesto mero, taip pat įstaigos direktoriaus padėkomis buvo apdovanoti  labiausiai šiemet nusipelnę įstaigos socialiniai darbuotojai, individualios priežiūros darbuotojai bei kiti socialinės srities darbuotojai. Specialistai buvo maloniai nustebę skirtu dėmesiu ir įvertinimu. Vėliau visų laukė Alytaus miesto savivaldybės dovana – Alytaus miesto teatro spektaklis.

Įstaigos direktorė Eglė Teresevičienė taip pat sulaukė padėkų iš Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio už atsakingą ir nuoširdų darbą teikiant socialines paslaugas ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės už Alytaus krašto socialinės srities darbuotojų suvienijimą aktyviai profesinei veiklai.

Visiems socialiniams darbuotojams linkime išsaugoti šilumą, gerumą bei nuoširdumą, kūrybišką požiūrį į savo darbą, nepavargti kasdienybės rūpesčiuose ir toliau kasdien dalintis gerumu, empatija ir atjauta.