Savipagalbos grupė dalyvavo sporto užsiėmime

2023, 19 balandžio | Naujienos

2023 m. balandžio 18 d. kartu su VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialines paslaugas gaunančiomis šeimomis buvo organizuojamas sporto užsiėmimas – edukacija „Sveikas kūnas – sveika siela“ Alytaus moterų sporto klube „Fitness gym“.

Organizuojamo užsiėmimo tikslas – paslaugų gavėjams padėti labiau pasitikėti savimi, suteikti unikalią galimybę turėti sveiką kūną, teigiamas mintis ir emocijas. 

 Moterys susipažino su sporto sale ir jos inventoriumi, taip pat išbandė grupinę treniruotę „Dance fitness“ su sporto trenere Dovile Petravičiene. Moterys buvo individualiai supažindintos su treniruokliais, taisyklingu pratimų atlikimu, trenerės drąsino ir motyvavo moteris įsitraukti į  aktyvesnį gyvenimą, suteikė informacijos  apie sporto bei sveikos gyvensenos naudą, taip pat kasdieninės mankštos naudą sveikatai. Užsiėmimo metu moterys dalijosi savo turimomis sporto patirtimis, džiaugėsi suteikta galimybe susipažinti su sporto klubu, paslaugų gavėjos aktyviai įsitraukė į bendravimą su sporto trenerėmis, domėjosi su sportu susijusiais klausimais.

Alytaus moterų sporto klubo „Fitness gym“ trenerės  VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjams įteikė vienkartinius dovanų kuponus apsilankyti sporto klube.

Nuoširdžiai dėkojame Alytaus moterų sporto klubo „Fitness gym“ kolektyvui už bendradarbiavimą ir geranorišką iniciatyvą suteikti galimybę socialines paslaugas gaunančioms šeimoms susipažinti su sporto sale, jos inventoriumi ir sudalyvauti grupinėje treniruotėje.

Sporto užsiėmimą – edukaciją organizavo VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Brigita Čižauskaitė ir Liveta Benedikaitė.