Prie bendro Kūčių stalo

2019, 23 gruodžio | Naujienos

Alytaus miesto socialinių paslaugų centre gruodžio 20 –ją dvelkė ramybe ir susikaupimu – čia vyko Kūčių popietė. Visi lankytojai, kas su artimaisiais, kas be,  ir darbuotojai susėdo prie vieno bendro stalo – laužti kalėdaičio. Kaip ir kasmet pas mus apsilankė šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos klebonas Valdas Simanaitis.

Vaikų dienos centre  tėveliai galėjo pasidžiaugti gabiais savo vaikais: dainuojančiais, šokančiais, deklamuojančiais. Po vaikų pasirodymų visi susėdo prie bendro stalo, vieni kitiems linkėjo laimės, ramybės, sveikatos ir meilės ateinančiais metais. Vaikų dienos centro vadovė palinkėjo skirti daugiau laiko vienas kitam, nes tai brangiausia ir neįkainojama dovana.  Neįgaliųjų dienos centre pasirinkome ramų pokalbį ir kalėdaičio laužimą su klebonu, kris sakė: „Kalėdaitį turi turėti atskirai kiekvienas žmogus ir jį duoti laužti savo artimam žmogui. Taip dalijamasi savo šiluma su kitais“.

Visa Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bendruomenė linki visiems daugiau ramybės ir tarpusavio supratimo, daugiau gerumo ir laimės jausmo Jūsų širdyse, bei šilumos Jūsų namuose! Jaukios ir ramios Šv. Kūčių vakarienės! Dėkojame visiems, kurie buvo su mumis per visus metus, dalijosi, palaikė, padėjo ar tiesiog apsilankė pas mus. Būkime visi kartu ir tuo gražiu buvimu palaikykime vienas kitą.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija