Kviečiame į tėvystės įgūdžių mokymus

2021, 12 rugpjūčio | Naujienos

Pastebima, kad tėvai patiria vis daugiau vaikų auginimo iššūkių: ko kiekviename amžiaus tarpsnyje vaikui reikia iš tėvų ir aplinkos, kad jo raida vyktų sklandžiai? Kokie auklėjimo metodai padeda ugdyti teigiamas žmogiškąsias savybes ir atskleisti vaiko galimybes, o kokie – ne? Kokie yra patys svarbiausi bendravimo principai su vaiku, padedantys kurti geresnį ryšį su juo? Kodėl tėvai turi gebėti atpažinti ir priimti savo bei vaiko jausmus, susivaldyti sunkiose situacijose? Kas yra pozityvi disciplina ir kaip ją taikyti vaikų auklėjime?

Atsakymus į šiuos klausimus galima gauti Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymuose. Mokymai yra skirti tėvams, įtėviams, globėjams ir kitiems vaikus auginantiems asmenims, norintiems įgyti žinių,  praktinės patirties ir patobulinti savo tėvystės gebėjimus. Mokymai vyksta uždaros grupės principu – tos pačios sudėties grupė kartu pradeda ir baigia mokymus. Programos trukmė – 8 kassavaitiniai susitikimai po 1,5 val. (viso 12 valandų).

Mokymų metu nagrinėjamos temos:

·         Vaiko raida ir elgesys.

·         Geresnio ryšio su vaiku kūrimas.

·         Jausmų supratimas ir valdymas.

§  Pozityvi disciplina.

Alytaus miesto socialinių paslaugų centre 2021 m. rugsėjo mėnesį, antradieniais 15:30-17:00 val., organizuojama Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymų grupė, mokymus veda socialinė darbuotoja Rasa Ruseckienė;

Mokymai yra nemokami, juos pabaigus išduodami pažymėjimai. Norintiems dalyvauti mokymuose daugiau informacijos tel. (8 315) 21570.