Jauki Kūčių popietė VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre

2019, 23 gruodžio | Naujienos

2019 m. gruodžio 20 d. VšĮ Alytaus miesto Socialinių paslaugų centre vyko Kūčių popietė, kurioje netrūko šilumos, jaukumo, ramybės.

Su savipagalbos grupės dalyviais pagal papročius kartu pasidengėme stalą dedami šieną po staltiese. Pagaminome tradicinius patiekalus, kuriais dalinosi visi bendruomenės nariai: Neįgaliųjų dienos centro lankytojai ir Vaikų dienos centro mažieji.

Kūčių popietę taip pat mus aplankė klebonas Valdas Simanaitis iš Alytaus šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos. Klebonas pasakė trumpą gražų žodį, visiems palinkėjo gražių, ramių švenčių, išdalino kalėdaičius, kuriuos laužėme su kiekvienu dalyviu ir linkėjome sveikatos, ramybės, gražių ateinančių metų.

Prie Kūčių stalo, kalbėjome apie tradicijas, kokie anksčiau būdavo papročiai, ką reiškia tam tikri simboliai ir ženklai, pavyzdžiui, kaip galima atspėti kitų metų orus. Kalbėjome apie tradicinius patiekalus, diskutavome, kokias tradicijas iki šiol išlaiko kiekvienas savo šeimose. O kaip gi Kūčių popietė be burtų! Su savipagalbos dalyviais ne tik kalbėjome, bet ir išbandėme kelis ateities burtus, kurie nuspėja kokie bus ateinantys metai.

Pabaigai, savipagalbos grupės dalyviams buvo dėkota už dalyvavimą grupėse, o patiems aktyviausiems buvo išdalinamos padėkos. Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems ir ačiū, kad esate mūsų bendruomenės narys.

Jūsų socialinė darbuotoja Vaida