Išpildykime vaikų svajones

2019, 9 gruodžio | Naujienos

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras prisideda prie projekto ,,Vaikų svajonės“ pildydamas alytiškių šeimų vaikučių svajones. Šio projekto veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir šiais vaikais besirūpinantys savivaldybių socialiniai centrai, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Projektas „Vaikų svajonės“ – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinių probemų turinčiomis šeimomis ir augančiomis vaikus, geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Suteikiama galimybė vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo. Vaikų svajonių sąraše dominuoja žaislai, bet kai kurios svajonės atspindi sąlygas, kuriomis jiems tenka gyventi – vaikai prašo žieminių batų, striukių. Vaikų svajonės, kurios mums gali atrodyti tokios paprastos ir nereikšmingos, vaikams yra svarbios ir suteikiančios daug džiaugsmo ir laimės.

VšĮ Alytaus socialinių paslaugų centre projekto ,,Vaikų svajonės“ šeimų vaikams koordinatorė Socialinė darbuotoja Evelina Urbanavičienė tel. informacijai 8-610-30942. Dėkojame visiems, kurie prisideda prie Alytaus vaikų svajonių.