Grožio diena socialinių paslaugų centre

2023, 15 kovo | Naujienos

2023 m. kovo 7 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro erdvėse buvo organizuojama individuali makiažo pamoka ,,Kasdienės veido odos priežiūra bei dekoratyvinės kosmetikos naudojimas“, į kurią artėjančios Moters dienos proga buvo pakviestos centro veiklose dalyvaujančios moterys. Kaip ir praėjusį kartą, turimos veiklos idėja pasidalinta su tarptautinių konkursų prizininke, grožio salono „Lidija“ makiažo specialiste Sigita Pauliukaitiene, kuri noriai sutiko prisidėti prie organizuojamos idėjos realizavimo. Moterys prevencinės veiklos metu mokėsi bei gilino turimus praktinius įgūdžius kaip tinkamai paruošti savo veido odą dekoratyvinės kosmetikos priemonių naudojimui. Grožio meistrė Sigita Pauliukaitienė įvertinusi kiekvienos odos būklę patarė moterims kokios priemonės joms yra tinkamos atsižvelgus į jų odos tipą, tuo pačiu rekomendavo kokios priemonės geriausiai padeda pasiekti norimų rezultatų bei kaip galima pakoreguoti netinkamai padengtas priemones.

Iki moterys susirinko į organizuojamą prevencinę popietę, socialinės darbuotojos pasirūpino kava bei užkandžiais, kuriais galėjo vaišintis į užsiėmimą atvykusi specialistė bei popietės lankytojos. Po individualios pamokos, kiekvienai prevencinėje popietėje dalyvavusiai moteriai buvo įteikta simbolinė dovanėlė artėjančios tarptautinės Moters solidarumo dienos proga, bendradarbiaujančiai specialistei įteikta padėka.

Veiklą organizavo socialinės darbuotojos darbui su šeimomis: Renata Gruškaitė Evelina Urbanavičienė, Raminta Štreimikienė ir Rasa Ruseckienė.