Draugystės spalvos

2020, 21 gruodžio | Naujienos

Parodos-konkurso „Draugystės spalvos“ baigiamasis renginys

Alytuje ketvirti metai iš eilės LSKD „Guboja“ kartu su nuolatiniu partneriu, Alytaus jaunimo centru, Tarptautinei žmonių su negalią dienai paminėti organizuoja bendrus renginius. Šiemet buvo surengta virtuali dailės darbų paroda-konkursas „Draugystės spalvos“. Renginys startavo gruodžio 3-iąją Alytaus jaunimo centro Facebook`o paskyroje. Čia dvi savaites buvo galima pamatyti visų dalyvaujančiųjų darbelius bei rinkti labiausiai patikusį ir už jį balsuoti.

Parodos–konkurso tikslas yra naikinti negalios ir galios ribas, puoselėti bendradarbiavimą, skleisti žmonių su negalia kūrybinius pasiekimus ir gebėjimus. Dalyviai iš Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Šiaulių, Joniškio, Kupiškio, Klaipėdos, Elektrėnų.

Baigiamasis renginys vyko gruodžio 18 dieną virtualioje erdvėje, ZOOM platformoje, kur buvo paskelbi laureatai bei autoriai, kuriems komisija įsteigė specialiuosius prizus už meniškumą.

Visus sveikino LSKD „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė ir  neslėpė susižavėjimo visais dalyviais. Renginyje kalbėjo Alytaus jaunimo centro direktorė Jūratė Treigienė, mūsų centro direktorė Eglė Teresevičienė.

Virtualus renginys sulaukė ir ypatingo svečio – Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno, kuris, kai tik turi galimybę, visuomet dalyvauja „Gubojos“ renginiuose, seka ir domisi draugijos veikla.

Paskatinamąjį prizą už meistriškumą gavo mūsų Neįgaliųjų dienos centro lankytojas Dainius Zamblauskas.

Darbelių autoriams skirtos padėkos ir atminimo dovanėlės. Padėkas gaus ir parodoje-konkurse „Draugystės spalvos“ dalyvavusios įstaigos, organizacijos.