Aktyvios šeimos dalyvavo edukacijoje

2022, 14 balandžio | Naujienos

2022 m. balandžio 12 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro savipagalbos grupės nariai dalyvavo Alytaus Kraštotyros muziejuje vykusioje edukacijoje „Žvakių liejimas“ bei apsilankė parodoje „Jotvingių Eldoradas“.

Parodoje lankytojai turėjo galimybę susipažinti su senosios Jotvingių genties istorija, pamatyti eksponuojamus senovinius ginklus, papuošalus bei kasdienėje veikloje naudotus prietaisus. Savipagalbos grupės nariai atidžiai peržiūrėjo istoriniais faktais paremtą trumpą vaizdo medžiagą apie Jotvingių genties žmonių laidojimo tradicijas.  

Edukacijoje „Žvakių liejimas“ asmenys buvo supažindinti su keliomis žvakių liejimo technikomis. Grupės dalyviams buvo leista išbandyti savo gebėjimus patiems pasigaminti keletą natūralaus vaško žvakių. Edukacijos vadovas gamybos metu papasakojo apie žvakių gaminimo tradicijas, vaško paruošimo būdus. Savipagalbos grupės nariai aktyviai dalyvavo organizuotoje veikloje, edukacijos vadovui uždavinėjo klausimus. Po „Žvakių liejimo“ veiklos asmenys buvo puikios nuotaikos, didžiavosi savo pagamintais dirbiniais, diskutavo, jog sekantį kartą į edukaciją norėtų atvykti su savo vaikučiais.  

Veiklą organizavo VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Evelina Urbanavičienė ir Renata Gruškaitė.