VŠĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bendruomenė dalyvavo Policijos ir visuomenės šventėje

2019, 24 rugsėjo | Naujienos

Rugsėjo 21 d. savipagalbos grupių nariai ir socialiniai darbuotojai dalyvavo Policijos ir visuomenės šventėje. Šventė prasidėjo garbingų svečių vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašūnienės bei policijos generalinio komisaro Lino Pernavo sveikinimu, iškilminga rikiuote ir pareigūnų apdovanojimais, vyko Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaikos ceremonija, koncertavo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras ir atlikėjas Anatolij Oleinik.

Visų susirinkusiųjų dėmesį patraukė įspūdingas Raitosios policijos raitelių pasirodymas. Pareigūnai demonstravo ne tik fizinius žirgų gebėjimus, bet ir mokėjimą ramiai elgtis minioje, nebijoti riaušininkų išpuolių, kitus dresuotų žirgų privalumus.

Šventėje buvo galima išvysti moto akrobatus, kurie rodė pritrenkiančius triukus su motociklais ir sostinės mobilios kuopos pareigūnus, kurie demonstravo, kaip tramdyti staiga kilusias riaušes.

Daug ovacijų sulaukė Kinologų valdybos pareigūnų su tarnybiniais šunimis pasirodymas – narkotikų paieška, nusikaltėlių sulaikymas, įvairių komandų vykdymas.

Šventę vainikavo ypatingai ekstremalus Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnų nusileidimas iš sraigtasparnio.

Atvykusieji su vaikais galėjo išbandyti interaktyvios policijos veiklos bei vaikų pramogų zonas, dalyvauti saugaus eismo pratybose, piešti, pasėdėti ant policijos motociklų ir žinoma, pabendrauti su Lietuvos policijos simboliu – šuniuku  „Amsiu“, kurių šventėje buvo net du.