Spalio 9 dieną Alytaus miesto socialinių paslaugų centro vaikų dienos lankytojai lankėsi Jurgio Kunčino bibliotekoje, Vidzgirio filiale, kuriame vyko susitikimas su pedagogu, teatro ir kino aktoriumi, režisieriumi, Seimo nariu Robertu Šarknicku. Vyras pasakojo apie savo veiklas, dalijosi gyvenimo patirtimi, kaip pavyko tiek daug pasiekti ir tapti tokiu žinomu žmogumi, bei pristatė savo knygą „Šarkos sielos šauksmas“.

R. Šarknickas surengė paskaitą apie patyčias. Jos metu, pedagogas su vaikais dalijosi patirtimi, kuomet vyras gyveno vaikų globos namuose, bei pats patyrė patyčias bei smurtą. Taip pat buvo diskutuojama apie patyčių priežastis, padarinius, ir tai, ką galėtume pakeisti ar stiprinti kiekvienas savyje, kad sumažintume patyčias. Vaikai žiūrėjo video filmą apie patyčias, po kurių, taip pat buvo aptariamas veikėjų elgesys.

Siekdamas vaikus padrąsinti politikas pageidavo, kad vaikai jam užduotų klausimus, tad vaikai nedvejodami pradėjo klausinėti, o už tai – gavo dovanų rašiklį. Po renginio vaikai buvo vaišinami šakočiu. Vaikams formuojamas visuomenės normų nepažeidžiantis, teigiamas elgesys, skatinama gyventi be patyčių bei priimti ir suprasti vienas kitą.

???