Socialinių darbuotojų diena

2019, 27 rugsėjo | Naujienos

Esi gyvenimo versmė, ramybė ir susikaupimas kasdienybėj Žmogui. O šiandien Tau tebus šviesi diena, gerumas grįžtantis ir pagarba. Socialiniai darbuotojai – žmonės, kiekvieną dieną dovanojantys pavargusiam, silpnam, neįgaliam dalelę savo gerumo, rūpesčio.

Lietuvos socialinių darbuotojų – dienos proga rugsėjo 24 d. Alytaus miesto teatre vyko  šventinis minėjimas. Jo metu socialinius darbuotojus sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

„Žmogus, sugebantis padėti kitam, kurio jis visiškai nepažįsta, sugebantis ištiesti ranką, paguosti, yra didis žmogus. Dažnai mūsų visuomenėje būna tokių atvejų, kai žmonės su negalia, seneliai, vaikai atsiduria tokioje situacijoje, kai atrodo, kad pasaulis slysta iš po kojų, tačiau tuomet tokių žmonių gyvenime atsirandate jūs – sugebantys paguosti, patarti ir pasakyti tai, ką reikia. Jūs esate ne tik socialiniai darbuotojai, bet ir geri psichologai, o kartais ir tų žmonių vieninteliai draugai“, – sveikindamas socialinius darbuotojus profesinės šventės proga sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga Alytaus miesto savivaldybės mero N. Cesiulio pasirašyti padėkos raštai įteikti už kūrybišką požiūrį į socialinį darbą VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai Vaidai Kriūkonienei, už begalinę kantrybę ir ištvermę, išmintį ir vidinę jėgą įveikti visas kliūtis – VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai Linai Zagorskaitei. Renginio metu Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Valdas Račkauskas socialiniams darbuotojams įteikė Lietuvos Respublikos Seimo nario Roberto Šarknicko padėkos raštus. Jais apdovanotos VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja Renata Bucevičienė ir užimtumo specialistė Rasa Skidzevičienė.

Šventės proga susirinkusiems parodytas Alytaus miesto teatro spektaklis „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“.

Rugsėjo 27 dieną šventė tęsėsi VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre.  Darbuotojų laukė daug netikėtų ir labai malonių dovanų. Centro direktorė Eglė Teresevičienė pabendravo su visų įstaigos padalinių darbuotojais, įteikė saldžias dovanas, pabendravo prie arbatos puodelio. Pasveikinti Paramos šeimai padalinio socialinių darbuotojų atvyko Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Žaneta Abromaitienė ir patarėja Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Alytaus mieste Agnė Malakauskaitė.