Prasminga spalvotojo meduolio diena

2018, lapkričio 27 | Naujienos, Renginiai

Lapkričio 23 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre kvepėjo meduoliais – vyko jubiliejinis – 10 metų spalvotojo meduolio dienos renginys.

Alytaus socialinių paslaugų centras tapęs šios gražios iniciatyvos Alytaus mieste koordinatoriais šiemet turėjo specialią misiją – atkreipti dėmesį ir mažinti atskirtį tarp jaunosios ir vyriausios kartų.

Spalvotojo meduolio diena stengiamasi priminti, kaip svarbu atrasti laiko pabūti kartu. Jos metu pastebėjome, kad visi esame tie patys žmonės, turinys tuos pačius žmogiškuosius poreikius, tai iniciatyva suartinti šeimą, draugus ir bendruomenę, mažinti socialinę atskirtį.

Gražia šventės idėja džiaugėsi ir sveikinimo žodį tarė Mero pavaduotoja Valė Gibienė bei Alytaus miesto tarybos narė Nijolė Makštutienė. Renginyje dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių iš Alytaus vaikų globos namų, ketverių Alytaus vaikų dienos centrų, Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos, lopšelio-darželio „Obelėlė“, VšĮ Alytaus socialinių paslaugų centro ir Alytaus miesto bendruomenės nariai.

Šventės dalyviai buvo kviečiami spalvotais cukraus glaistais ir pabarstukais dekoruoti įvairiausių formų meduolius, dalyvauti UAB „Rixa“ direktorės Birutės Saveikienės ir Alytaus profesinio rengimo centro konditerijos profesijos mokytojų Renatos Slavinskienės ir Ingridos Musvydaitės su būriu savanorių mokinukų, vedamose edukacijose.

Šventėje savanoriavo ir puikiomis puošybos žiniomis dalinosi Viktorija Vansauskienė,  Rima Petrašiūnienė, įstaigos darbuotojai bei Socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro ir bendruomeninių globos namų jaunimas.

Spalvoto meduolio dienos nauda nesuskaičiuojama – visuotinės geros emocijos, kupinos šilumos širdys, bendruomenės sustiprėjimas. Kvepianti meduoliais, draugystė džiugino,  o neįkainojama patirtimi tapo galimybė pasiklausyti močiutės pasakojimų apie švenčių laukimą…. koks nuostabus jis buvo prieš daugelį metų! Tarsi mažosios Kalėdos- visur pilna tikrų džiaugsmo pilnų emocijų.

Visi  prisidėjo prie gražios ir prasmingos iniciatyvos – prie globotinų vaikų savanorystės skatinimo, o spalvingiausi meduoliai jau paruošti džiuginti vienišus senelius!

Dėkojame savo širdis atvėrusiems ir skleidžiantiems gerumą rėmėjams Alytaus mieste:  PC RIMI, Alytaus profesinio rengimo centrui, kepyklėlėms UAB „Rixa“ ir UAB „Savas kalnas“.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija