Meilės diena

2019, 15 vasario | Naujienos, Renginiai

Daugiau nei savaitę vaikų dienos centre vyrauja šiltos ir meilės kupinos emocijos – vaikai ruošiasi Šv. Valentino dienai.

Pirmiausia – centre buvo atidarytas meilės paštas, kuris kiekvieną dieną  sulaukdavo centro lankytojų atvirukų. Vos tik atidarius paštą, vaikai kibo į darbus, besistengdami pagaminti vis gražesnį atviruką. Darbuotojos padedami kiekvieną dieną jaunimas sėmėsi vis kitokių idėjų: kirpo, lipdė, piešė, siuvinėjo, ne tik ant audinio, bet ir ant popieriaus, gamino įmantrių formų atvirukus!

Šv. Valentino dieną centre vyko renginys, kurio metu vaikų laukė daug įdomių veiklų:  aktyvūs žaidimai ir katu lavinamieji žaidimai, kurie puikiai tiko meilės dienai, dainos, šokiai, „širduko“ rinkimai ir kitos linksmybės! O po renginio centro jaunimas skanavo pačių gamintą „meilės tinginį“ ir širdelės formos picą!

„Meilė – brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nusipirkti; ji – visas pasaulis, nors ją galima apkabinti abiem rankom” (Mór Jókai), tad mylėkite ir būkite mylimi.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija