Kviečiame į mokymus

2019, 3 rugsėjo | Naujienos

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre rugsėjo 12-13 dienomis vyks mokymai tema

                                      „ Nepriklausomas nuo priklausomo“

Programos trukmė: 16 ak. val. (8 ak. val. teorinės, 8 ak. val. praktinės)

Programa skirta: socialiniams darbuotojams, teikiantiems bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas socialinių paslaugų įstaigose įtampa ir provokuojamos kliento gynybinės reakcijos, dėl ko labiausiai nukenčia kontaktas, kuris ir yra esminė sąlyga, jog apskritai būtų tikimybė, kad žmogus keisis.

Šios programos naujumas yra tame, kad siekiama kvestionuoti socialinių darbuotojų turimą įsitikinimų rinkinį priklausomybės klausimu ir ypač – kaip padėti tokiam žmogui. Platesnis supratimas teigia, jog kopriklausomybė – tai apskritai buvimas pernelyg arti žmogaus, kuriam nori padėti, „užsikrėtimas“ jo problema, savo gyvenimo ir poreikių sumažinimas iki minimumo. Būtent šis platesnis suvokimas dažnu atveju yra tinkamas socialinio darbuotojo pasaulėžiūrai. Kaip ir bet kurios padedančios profesijos atstovas, socialinis darbuotojas kasdien rizikuoja tapti vis labiau kopriklausomas. Pernelyg įsitraukti į klientų gyvenimus, „užsikrėsti“ jų problemomis, pradėti vertinti save išimtinai pagal klientų pokyčius į gerą ar į blogą.

Apibendrinant, šiais mokymais siekiama pažvelgti naujai į seniai pažįstamą reiškinį bei atrasti naujų buvimo būdų su tokiais klientais, kurie tausotų socialinio darbuotojo sveikatą bei padidintų atviro kontakto su priklausomu asmeniu galimybę.

Yra trys laisvos vietos. Kviečiame dalyvauti. Kaina vienam asmeniui 52 eurai.

Registruotis telefonu:  +37060013389; VšĮ Socialinių inovacijų studija